tło

Bildirim gönderme sistemi

Bildirim sürecini otomatikleştirin ve basitleştirin.
Telefon görüşmeleriyle veya çalışanlardan veya müşterilerden gelen bildirimleri e-posta’da aramayla zaman kaybetmeyi bırakın.

Ücretsiz olarak test etstrzałka

Qrmaint ile bildirim gönderme sürecini kolaylaştırın

Bir hata veya arıza hakkında en kısa sürede bilgi almak için tesislerinizdeki herkese bildirim ekleyebilme seçeneği sunun.

function

QR Kodları

Bir lokasyon, nesne veya cihaz için QR kodları oluşturmak için QRmaint'i kullanın. Taradıktan sonra, basit bir başvuru formuna yönlendirilecekler ve oluşturulan bildirim taranan nesne ile ilişkilendirilecektir.

function

İş talebi portalı

Kuruluşunuz içindeki çalışanlara veya müşterilerinize kolayca ve hızlı bir şekilde bildirim ekleyebilmeleri için genel bildirim formuna bir link paylaşın. Firmanız için önemli olan ek alanlar ekleyerek formu ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin ve hangi alanların doldurulmasının zorunlu olduğunu ​​belirleyin. Kendi internet siteniz mi var? Bildirim formunu sayfalarınızdan birine yerleştirin ve biildirimleri almaya başlayın.

function

E-posta ile bildirim

Bir bildirim gönderme programı olan QRmaint, e-posta yoluyla bildirim eklemenize olanak tanır. Tek yapmanız gereken, bildirimleri kabul etmeye başlamak için postanızı ilgili e-posta kutusuna yeniden yönlendirmek.

function

Bildiricilerin ücretsiz kullanıcı hesapları

Kolayca bildirim ekleyebilmeleri ve durumlarını izleyebilmeleri için çalışanlara hesaplar oluşturun ve gerekirse, bir yorum ekleyin ve görevi gerçekleştiren teknisyenlerle iletişim kurun.

function

Yeni iş talebi bildirimi

Gönderilen bildirimlerdeki hata veya arızasının tamirinden sorumlu olan kişiler her yeni bildirim geldiğinde hem e-posta bildirimi hemde akıllı telefonlarına push mesajı alırlar.

function

Süreç otomasyonu

Bildirilen konum, varlık veya diğer nesneyi baz alarak iş emirlerini otomatik olarak doğru teknisyenlere atayın.

tło

QRmaint CMMS sistemi 29zł'den başlayan fiyatlarla!

14 gün boyunca ücretsiz olarak test edin!

zrzut ekranu

Qrmaint mobil versiyonunu kullanın

  • Bildirimlerinizi, iş emirlerinizi istediğiniz yerden yönetin

QRmaint mobil uygulaması sayesinde, nerede olursanız olun, gelen arıza veya hasar bildirimini gerçekleştirme şansına sahip olabileceksiniz veya sorumlu bir kişiye aktarabileceksiniz.

  • Resimlerin ekli olduğu bildirimler alın

Genellikle bir resim, bildirimin içeriğinden daha fazla bilgi içerir.

  • İletişimi kolaylaştırın

QRmaint uygulaması içinde e-postaları, telefonları, SMS’leri tek bir iletişim kanalına dönüştürün. Bildirimi yapan bir kişi bir yorum ekler eklemez, hemen bilgilendirileceksiniz.

Ücretsiz olarak test et
tło

QRmaint CMMS sistemi 29zł'den başlayan fiyatlarla!

14 gün boyunca ücretsiz olarak test edin!