Home > Makinelerin ve cihazların bakımını destekleyen program

Makinelerin ve cihazların bakımını destekleyen program

QRmaint CMMS, cihazların, makinelerin, ekipmanların ve duran varlıkların bakımını destekleyen kullanıcı dostu bir yazılımdır.

Ücretsiz olarak test etstrzałka

QRmaint CMMS ile makine kapalı kalma süresini ve bakım maliyetini azaltın

function

Ön bakım görevi oluşturun

Makinelerin ve cihazların önleyici bakımı, durumularının iyi hâlde olmasının temelidir. QRmaint CMMS ile önleyici bakım planları düzenleyin, bunları kolayca takip edin ve uygulayın.

function

Operatörler tarafından bildirim ekleme imkânı sağlayın

Ekibinizdeki herkesin ekipmandan aktif olarak sorumlu olmasını kolaylaştıran kolay bir yol sağlayın. Makine operatörleri, şoförlerin veya teknisyenlerin bir arıza, hata veya başka bir sorun bildirimi ekleyebilmesi için kolay bir yol paylaşın.

function

Yedek parçaları sabit varlıkla ilişkilendirin

Yedek parçaların bir makine veya cihaz ile ilişkilendirilmesi, onarım veya bakım sürecini çok daha verimli hâle getirecek ve yedek parça stoğunu kolayca kontrol etmenizi sağlayacaktır.

function

Yapılan işlerin geçmişini kontrol edin

Seçilen duran varlık için son zamanlarda gerçekleştirilen tüm işler hakkında anında bilgi almak ve gelecekte hangi önleyici bakım işlerinin planlandığını görmek için QR kodunu taratmanız yeterlidir.

function

Kapalı kalma süresini takip edin

Operatörler bir arıza bildirimi eklerken, makine kapalı kalma süresinin başladığını kolayca işaretleyebilir. Sonuç çıkarıp doğru kararları verebilmek için makine kapalı kalma raporunu analiz edin.

function

Masrafları takip et

İşlerin yapılması esnasında QRmaint CMMS'in kullanımı sayesinde, belirli bir duran varlığın bakımı için harcanan maliyetleri ve zamanı kolayca öğrenebileceksiniz.

function

QR kodlarını kullanın

Kolayca bir iş emri eklemek, bir arıza veya başka bir sorunu bildirmek, yapılan işin geçmişi veya cihaz verileri hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için cihazın QR kodunu taratmanız yeterlidir.

ozdoba

QRmaint CMMS sistemi 29zł'den başlayan fiyatlarla!

14 gün boyunca ücretsiz olarak test edin!

grafika

ozdoba

QRmaint CMMS sistemi 29zł'den başlayan fiyatlarla!

14 gün boyunca ücretsiz olarak test edin!